Metal yan sanayi sektöründe 1992 yılından bugüne yerli ve yabancı sanayi kuruluşlarının metal yedek parça ihtiyaçlarını yüksek kalite standartlarında, taahhüt ettiği sürelerde ve kesintisiz bir şekilde üretimini gerçekleştiren firmamız 2003 yılından itibaren bugünkü adresinde ve Mastar Metal Aksesuar adı altında faaliyetine devam etmektedir.
         Başta havalandırma ve soğutma sektörü olmak üzere, beyaz eşya ve ofis mobilya grubu firmalarına hizmet vermektedir.

         Yıllardır eksikliği hissedilen ve ithal ürünlerle boşluğu doldurulmaya çalışılan ürünlerin bugün firmamız tarafından avrupa standartlarında NC ve CNC makineler kullanılarak özenle üretiliyor olması bizleri olduğu  kadar iş ortağımız olan müşterilerimizi de ziyadesiyle memnun etmektedir.

         Müşterilerimize sorunsuz, yüksek kaliteli ve ekonomik fiyatlarla yedek parça üreterek iç ve dış pazarlara daha rahat ve güvenle girmelerine, rekabet koşullarına ve kalite standartlarına artı değer katmalarına katkıda bulunmaktayız. 
         Bugüne kadar kalitesinden ve taahhütlerinden asla taviz vermeyen firmamızın sahip olduğu müşteri portföyünün tamamen müşteri tavsiyeleri ve ürünlerimizin beğenilmesi ile oluşan talepler neticesinde oluşması bizim en önemli mutluluk kaynağımızdır.
         Yatırımlarına hız kesmeden devam etme kararlılığında olan firmamız yeni ürünleriyle sizlere ve aramıza katılacak olan yeni müşterilerine hizmet vermek için hazırdır.

 

 

Saygılarımızla,